Купити онлайн

Кашель – один з найпоширеніших симптомів, що виникає на фоні респіраторних захворювань у дітей. Він може супроводжуватися болем у горлі чи грудній клітині, може бути виснажливе покашлювання весь день чи тривалі напади кашлю вночі – все це спричиняє неабиякий дискомфорт дитині. Щоб полегшити її стан, спробуйте ДВАЦЕ.

Для дітей з двох років

1-3 прийоми на добу

Приємний апельсиновий смак

  • Пропонуйте дитині багато рідини – це посилить муколітичний ефект ДВАЦЕ.
  • Забезпечте вдома прохолодне, вологе повітря.
  • Бажано, щоб прийом ДВАЦЕ був до 18:00. Через 30-60 хвилин зробіть дитині дренажний масаж. Якщо випити препарат пізніше, перед сном, то максимальне відходження мокротиння буде вночі, тоді буде вона неспокійною для дитини і дорослого, який за нею доглядає.
ДВАЦЕ 200

Таблетки шипучі

Зручна форма – не треба розмішувати, не потрібні ножиці, щоб відкрити

Спосіб застосування: таблетку розчинити в 1/3 склянки води

ДВАЦЕ 200

Гранули для орального застосування

Наявність дозування для дітей – 100 мг і 200 мг

ДВАЦЕ 200

Гарячий напій

Напій комфортної температури, який приємно випити, коли хворієш

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією на лікарський засіб. Лікарський засіб має протипоказання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Повна інформація про лікарський засіб міститься в інструкції для медичного застосування. Лікарський засіб має протипоказання. Зберігати у недоступному для дітей місці. ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13. www.darnitsa.ua