Купити онлайн
Кашель руйнує плани, надокучає, заважає працювати і відпочивати. Особливо неприємно, коли відчувається потреба відкашляти, але не виходить. Іноді, щоб впоратися з цим, народних методів недостатньо. Тоді на допомогу прийде ДВАЦЕ.

Прийом лише один раз на добу!

Приємний апельсиновий смак

Провітрюйте кімнату, ввімкніть зволожувач повітря.

  • Не забувайте пити багато рідини – це посилить муколітичний ефект препарату.
  • Бажано приймати ДВАЦЕ до 18:00, щоб уникнути максимального відходження мокротиння вночі. Через 30-60 хвилин після прийому зробіть дренажний масаж, ЛФК, дихальну гімнастику.
ДВАЦЕ ЛОНГ

Таблетки шипучі

Зручна форма – не треба розмішувати, не потрібні ножиці, щоб відкрити

Спосіб застосування: таблетку розчинити в 1/3 склянки води

ДВАЦЕ ЛОНГ

Гранули для орального застосування

Необов’язково купувати цілу пачку – можна купити будь-яку кількість пакетиків

Спосіб застосування: гранули розчинити в 1/3 склянки води

ДВАЦЕ ЛОНГ

Гарячий напій

Для прихильників лікування гарячими напоями. Необов’язково купувати цілу пачку – можна купити будь-яку кількість пакетиків.

Спосіб застосування: до вмісту пакетика додати 1/2 склянки холодної води, добре перемішати. Додати ще 1/2 склянки гарячої (не окріп) води

Реклама лікарських засобів. Перед застосуванням лікарського засобу необхідно обов’язково проконсультуватися з лікарем та обов’язково ознайомитись з інструкцією на лікарський засіб. Лікарський засіб має протипоказання. Зберігати у недоступному для дітей місці. Повна інформація про лікарський засіб міститься в інструкції для медичного застосування. Лікарський засіб має протипоказання. Зберігати у недоступному для дітей місці. ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13. www.darnitsa.ua